TextTV

Aktörspodden TextTV är en app för dig som söker tips och verktyg för att komma vidare.

Finns tillgänglig för både Apple och Google (iOS och Andriod)

Duktiga personer och företagare kommer ge dig massa tankar, idéer och verktyg för att tackla olika typer av problem. De olika kategorierna kommer vara Ledarskap, utveckling, inspiration, företagande, mat, bok & poddtips, välmående, träning.

Vilka personer är det som ger er massor av tips och inspiration?

  • Carrol Ann Ewertsdotter Larsson – info@ledareteamcoaching.se
  • Christina Stoltz – Christina@julice.se
  • Jesper Rundberg – Jesper.Rundberg@hotmail.com
  • John Andreas – gentlemenscoach@gmail.com
  • Karin Capó Milding – karin@dearchange.se
  • Lisa Wilborg – Lisa.wilborg@gmail.com
  • Magnus Thulin – magnus.thulin@gmail.com
  • Maher Turkie – Maher.turkie@no2crimes.com
  • Johan “Moderjohan” Mårtensson – info@moderjohan.se
  • Patric Rydén – Patric@flexmassage.se
  • Tomas Rindesparr – Tomas@rindesparr.se
  • Susanne Karlsson – susanne.karlsson@portensgym.se
  • Anette Bergqvist – anette_bergqvist@hotmail.com

Vill man ansöka om möjligheten att få skriva på appen är det info@aktorspodden.se